Koupání a plážové sporty

Objevte radost z letních dnů s osvěžující koupelí a aktivní zábavou na Správčáku

Správčický písník: Vaše oáza pro horké letní dny!

Užijte si rozsáhlou vodní plochu s písčitým dnem, ideální pro všestrannou rekreaci. Vyberte si mezi pohodlným dřevěným molem a travnatou pláží s pozvolným vstupem. Nabízíme půjčovnu šlapadel se skluzavkou a paddleboardů, a pro sportovce tu jsou hřiště na plážový volejbal a pétanque. U nás najdete i občerstvení, venkovní sprchy a toalety pro váš komfort. Přijďte si užít perfektní den u vody!

Písčité dno

Dno písníku je písčité s pozvolným srázem. Písčité dno je bezpečné i pro ty nejmenší.​

Travnatá pláž

Pláže kolem vody jsou travnaté takže ani v největších vedrech Vás nebudou pálit chodidla.

Občerstvení

Pláže kolem vody jsou travnaté takže ani v největších vedrech Vás nebudou pálit chodidla.

Moderní toalety

Areál disponuje nově zrekonstruovanými a prostornými toaletami.

Venkovní sprcha

Pokud nejste fanda přírodních koupališť můžete využít k ochlazení venkovní sprchu.

Molo pro vstup do vody

Pro ještě pohodlnější vstup do vody jsme pro Vás vybudovali dřevěné molo.

Co si půjčit na Správčáku

Šlapadla se skluzavkou

Přijďte si užít zábavu na vodě s našimi šlapadly se skluzavkou!

Nabízíme k zapůjčení modely H2O a Flamingo, které jsou ideální pro skupinu až 4 osob. Užijte si nezapomenutelné chvíle plné smíchu a osvěžení, když se pořádně rozhoupete a sjedete do vody. Ideální pro rodiny i partu přátel.

1x šlapadlo – 400 Kč/hod
vratná záloha : 400 Kč

Paddleboardy

V našem areálu si můžete půjčit paddleboardy a užít si den plný vodní zábavy! Paddleboarding je skvělý způsob, jak prozkoumat okolní vody, zlepšit svoji rovnováhu a zároveň si posílit tělo. Je to ideální aktivita pro všechny věkové skupiny a úrovně dovedností. Přijďte si vychutnat klid na hladině nebo se pobavit s přáteli na paddleboardech. Naše vybavení je kvalitní a připravené pro vaše dobrodružství na vodě.

1x paddleboard – 100 Kč/hod
vratná záloha : 200 Kč

Plážový volejbal - hřiště

Objevte naše hřiště na plážový volejbal a užijte si skvělou zábavu pod sluncem. Naše hřiště je ideální pro všechny, kdo mají rádi sport a soutěžení. Sestavte tým, vyražte na písek a užijte si nezapomenutelné zápasy plné energie a dobré nálady. Hřiště je otevřené každý den, takže přijďte a zapojte se do hry. Hřiště si můžete rezervovat na konkrétní den a hodinu.

REZERVACE : 704 001 206
hřiště – 200 Kč/hod
míč – 20 Kč/hod

Pétanque - hřiště

Pro milovníky klidnějších her nabízíme hřiště na Pétanque a půjčovnu pétanque koulí. Přijďte si vyzkoušet svou přesnost a taktiku na našem hřišti. Hra je vhodná pro všechny věkové kategorie a poskytuje skvělou příležitost pro zábavu s rodinou nebo přáteli. Pétanque koule si můžete půjčit přímo u nás, takže nemusíte mít vlastní vybavení a můžete se ihned pustit do hry.

1x petang koule – 100 Kč/hod
vratná záloha : 200 Kč
pronájem hřiště : ZDARMA

Nafukovací kajak

Přijďte si užít den plný dobrodružství na Správčáku a půjčit si kajak. Kajak je ideální pro všechny kteří chtějí prozkoumat krásy našeho jezera z vody. Ať už jste začátečník nebo zkušený veslař, máme pro vás ten pravý kajak. Vydejte se na vodu a užijte si nezapomenutelný den na klidném jezeře obklopeném přírodou.

1x kajak – 100 Kč/hod
vratná záloha : 200 Kč

Zažijte kouzelný západ slunce na Správčáku